Fararu | فرارو

پایگاه خبری تحلیلی فرارو

Latest articles

شگرد جدید ترامپ برای حذف بایدن

ترامپ شنبه شب به وقت محلی حین سخنرانی انتخاباتی در شهر «فایتویل» ایالت کارولینای شمالی گفت: «می‌توانیم شوخی کنیم، بازی کنیم و خوش بگذرانیم. نمی‌توانید این فرد را به عنوان رئیس جمهور داشته باشید. شاید دستوری اجرایی صادر کنم تا نتوانید او را به عنوان رئیس جمهور داشته باشید».

پمپئو: نمی‌گذاریم ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند

آمریکا به جای آنکه منتظر بماند تا ایران جهان را تهدید کند، اقدامات شایانی را برای جلوگیری از دستیابی بزرگترین حامی تروریسم در جهان به سلاح‌های هسته‌ای اتخاذ کرده است.

اعتراض انجمن‌های علوم‌اجتماعی و تاریخ به آموزش و پرورش

دانش‌آموختگان رشته‌­های علوم‌­اجتماعی و تاریخ بیش از صد واحد تخصصی و پایان‌­نامه پژوهشی مرتبط با حوزه تخصصی خود می­‌گذرانند. این در حالی است که چنین درس‌هایی در برنامه آموزشی حوزه‌­ها وجود ندارد. در نتیجه، گویی این‌همه سرمایه‌گذاری و صرف وقت در دانشگاه‌­ها برای آموزش تخصصی این درس­‌ها ضرورتی نداشته­ است.

حریرچی: اثر جدی از کرونا بعد از بازگشایی مدارس ندیدیم

معاون کل وزارت بهداشت گفت: رفتار برخی از مردم خیلی عجیب است، فرزندان خود را به مدرسه نمی‌فرستند تا کرونا نگیرند، اما برای تفریح راهی شمال می‌شوند. برخی از افراد واقعا رعایت می‌کنند و درخانه مانده‌اند، اما در مقابل، برخی اصلا رعایت نمی‌کنند و مدام در گردش‌اند.

صدور حکم بدوی عوامل حادثه تروریستی رژه اهواز

(عکس) الهام چرخنده و همسرش در افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت

الهام چرخنده که از سه سال پیش به همراه همسر روحانی‌اش سید محمد درویشی در کربلای عراق زندگی می‌کند، شامگاه دوشنبه ۳۱ شهریور، در آیین گشایش شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت حضور یافت.

گل‌محمدی: موقعیت ندادیم، ولی باختیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خستگی بازیکنان را یکی از عوامل شکست تیمش مقابل الدحیل دانست و مدعی شد سرخپوشان در این مسابقه موقعیتی به حریف قطری نداده‌اند.

جزییات انفجار در جایگاه سوخت باغملک

این حادثه زمان تخلیه بنزین یک نفتکش رخ داد که اکنون حریق اطفا شده و فوتی و مصدوم نیز نداشته ایم.

آمریکا: بازگشت تحریم‌ها ضد ایران نیازمند اجماع شورای امنیت نیست

نماینده آمریکا در سازمان ملل در نامه‌ای به رئیس شورای امنیت مدعی شده بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران نیازمند اجماع میان اعضای این شورا نیست.

روسیه: امکان بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران وجود ندارد

وزیر خارجه روسیه در ادامه تأکید کرد که آمریکا از توافق هسته‌ای خارج شده و دیگر یکی از طرف‌های آن نیست.

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!