DW | Українська

News, Analysis and Service from Germany and Europe - in 30 Languages

Latest articles

Блінкен про Україну: НАТО домагатиметься, щоб Росія пішла на деескалацію

Усі 30 держав НАТО мають намір домагатися, щоб Росія пішла на деескалацію напруження, яке вона створила біля кордонів України, заявив держсекретар Ентоні Блінкен за підсумками засідання міністрів Альянсу. Міністри закордонних справ і оборони 30 держав-членів НАТО обговорили нарощування Росією військової ... читати статтю повністю »

Джо Байден оголосив про початок виведення військ США з Афганістану з травня

Президент США анонсував остаточне виведення американських військ з Афганістану, що має бути завершене до 11 вересня 2021 року. Джо Байден також наголосив, що будуть виведені і військові інших країн НАТО. Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден заявив, що від 1 травня цього року США розпочнуть ... читати статтю повністю »

У Москві затримали співробітників студентського журналу DOXA

Редакторів журналу DOXA після обшуків затримали і доправили до суду. Ймовірно, обшуки пов'язані з січневим відеороликом про незаконність погроз про відрахування студентів за участь у протестах. У Москві в середу, 14 квітня, поліцейські влаштували обшуки у співробітників студентського журналу DOXA. Оперативні ... читати статтю повністю »

Регулятор ЄС перегляне дані вакцинації препаратом AstraZeneca

За запитом Єврокомісії Європейське агентство з лікарських засобів перегляне дані щодо вакцинації препаратом AstraZeneca. Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) повідомило, що здійснить перегляд даних щодо вакцинації препаратом проти коронавірусу Vaxzevria, що раніше мав назву вакцини AstraZeneca. ... читати статтю повністю »

Бойко Борисов не претендуватиме на посаду прем'єра Болгарії

Тричі прем'єр Болгарії Бойко Борисов заявив, що не висуватиме свою кандидатуру на цю посаду, хоча його партія "ГЕРБ" на виборах 4 квітня отримала найбільше голосів виборців. Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов заявив, що не збирається висувати свою кандидатуру на четвертий прем'єрський термін. ... читати статтю повністю »

У США помер один з найбільших шахраїв світу Берні Медофф

Творця наймасштабнішої фінансової піраміди у 2009 році засудили в США до 150 років ув'язнення. Він помер у тюремній лікарні, підтвердили американські органи юстиції. Один з найбільших шахраїв світу, в минулому впливовий фінансист Бернард (Берні) Медофф, засуджений у США до 150 років ув'язнення, помер ... читати статтю повністю »

США: Росія сконцентрувала до 25 тисяч вояків у Криму та біля України

Від 15 до 25 тисяч військових тримає Росія у Криму й поблизу кордонів України, заявила американська дипломатка. Тим часом глава міноборони України Андрій Таран каже про плани РФ довести цю чисельність до 110 тисяч. Росія зосередила від 15 до 25 тисяч військовослужбовців в анексованому Криму та поблизу ... читати статтю повністю »

Антирекорди коронавірусу в Харкові: хто винен і що робити (відео)

Харківщина б'є антирекорди за кількістю нових хворих на коронавірус та летальністю. Що кажуть про це медики, пацієнти та влада? Репортаж DW з Харкова. Харків'янка Олена Мельнікова чекала на госпіталізацію матері із сатурацією 66 два дні, сама придбала кисневий концентратор, шукала медсестр для крапельниць... ... читати статтю повністю »

ООН: Сотням мільйонів жінок у світі не належать їхні власні тіла

У 57 країнах світу приблизно половина жінок не може розпоряджатися власним тілом, встановили у Фонді ООН у галузі народонаселення. Близько половини жінок у 57 країнах світу, більшість з яких знаходяться в Африці на південь від Сахари, позбавлені свободи самостійно розпоряджатися своїм власним тілом. ... читати статтю повністю »

На хвилі біткоїн-буму: криптовалютний майданчик вперше вийшов на біржу

Завдяки дедалі більшому попиту на криптовалюти на кшталт біткоїна платформа Coinbase демонструє дедалі більшу виручку. Тепер криптовалютна біржа сама вийшла на біржу, що може ознаменувати революцію на ринку. Вихід на біржу онлайн-платформи торгівлі криптовалютами Coinbase у середу, 14 квітня, може стати ... читати статтю повністю »

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!