DW | Українська

News, Analysis and Service from Germany and Europe - in 30 Languages

Latest articles

МВС Німеччини попереджає про можливе перешкоджання кампанії вакцинації

У міністерстві внутрішніх справ Німеччини попереджають про можливі спрооби перешкоджання кампанії масової вакцинації від коронавірусу з боку іноземних спецслужб та прихильників теорій змови. Міністерство внутрішніх справ Німеччини попереджає про можливість масових акцій, спрямованих на перешкоджання ... читати статтю повністю »

Коронавірус в Україні: 3915 нових випадків за добу, 2079 госпіталізованих

В Україні зафіксували 3915 нових випадків зараження коронавірусом за добу, госпіталізовано понад дві тисячі осіб. За минулу добу в Україні зафіксовано 3915 нових випадків зараження коронавірусом, госпіталізовано 2079 осіб. Про це в неділю, 24 січня, повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook міністр ... читати статтю повністю »

ЄС та США засуджують затримання на мітингах у Росії

У ЄС засудили застосування сили до демонстрантів на мітингах у Росії. У США та Великобританії закликали звільнити всіх затриманих на акціях на підтримку Навального. Верховний представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель засудив застосування сили стосовно учасників акцій на підтримку ... читати статтю повністю »

У Берліні тисячі людей вийшли на підтримку Навального

Масштаб акції на підтримку Олексія Навального в Берліні здивував як організаторів, так і поліцію. На марш було заявлено 50 осіб, а прийшло в 60 разів більше. У німецькій столиці марш на підтримку Олексія Навального 23 січня став одним з наймасовіших політичних російськомовних заходів у новітній історії ... читати статтю повністю »

МЗС України засудило насильство проти протестувальників у РФ

У МЗС України висловили рішучий осуд діям російських силовиків проти учасників мирних акцій на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального. Міністерство закордонних справ України засудило насильство з боку російських силовиків проти мирних учасників акцій протесту на підтримку Олексія Навального. ... читати статтю повністю »

Протести в РФ на підтримку Навального: масові затримання і вимоги змін

По всій Росії 23 січня пройшли акції на підтримку арештованого Олексія Навального. Як люди висловлювали йому свою солідарність в різних регіонах РФ - у матеріалі DW. Тисячі людей в десятках міст Росії вийшли на вулиці в суботу, 23 січня, вимагаючи звільнити Олексія Навального, який нині перебуває в московському ... читати статтю повністю »

СБУ запобігла замаху на вбивство генерала спецслужби Андрія Наумова

Організатор убивства генерала СБЄУ Андрія Наумова пропонував 50 тисяч доларів за вчинення злочину. Сам злочин планувався в змові декількох осіб, зазначають у СБУ. Затримано полковника "Альфи". Служба безпеки України (СБУ) запобігла спробі скоєння замаху на генерала СБУ Андрія Наумова. Про це в суботу, ... читати статтю повністю »

У Чехії на знак протесту проти локдауну відкрилися бари й ресторани

До акції протесту проти закриття ресторанів і барів приєдналися сотні закладів по всій країні. Акцію протесту організувала ініціатива Chcipl pes, котра критикує протиепідемічні заходу чеського уряду. У Чехії в рамках загальної акції протесту проти запроваджених урядом суворих обмежень через пандемію ... читати статтю повністю »

СБУ заявила про викриття агента ФСБ на Херсонщині, що планував протести

Викритий українською спецслужбою житель Херсонської області входить в агентурний апарат ФСБ РФ і так званого "МДБ ЛНР", стверджують у Службі безпеки України. Служба безпеки України (СБУ) стверджує, що їй вдалося викрити жителя Херсонської області, який входить в агентурний апарат ФСБ РФ і так званого ... читати статтю повністю »

Протести в Росії: вже понад дві тисячі затриманих

Російські силовики затримали вже понад дві тисячі учасників несанкціонованих акцій на підтримку опозиціонера Олексія Навального. Акції протесту тривають. Співробітники правоохоронних органів Росії затримали в суботу, 23 січня, вже 2800 тисячі учасників акцій на підтримку російського опозиціонера Олексія ... читати статтю повністю »

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!