DW | Українська

News, Analysis and Service from Germany and Europe - in 30 Languages

Latest articles

У Мінську затримали журналістів-українців, їх висилають з Білорусі

У столиці Білорусі затримали трьох журналістів телеканалу "Настоящее время". Двоє з них - громадяни України. У медіакорпорації повідомили, що кореспондентів висилають з Білорусі. У Мінську в п'ятницю, 7 серпня, затримали трьох кореспондентів телеканалу "Настоящее время" - Ірину Ромалійску, ... читати статтю повністю »

В Індії літак розламався під час жорсткої посадки: щонайменше 14 загиблих

У штаті Керала під час приземлення літак авіакомпанії Air India Express викотився за посадкову смугу та розвалився на кілька частин. Загинуло понад десяти людей, більше 100 - зазнали травм. В індійському штаті Керала, у місті Кожикоде, у п'ятницю, 7 серпня, здійснив жорстку посадку літак авіакомпанії ... читати статтю повністю »

Рада ЄС знову скоротила список країн, для яких відкриті кордони

Зі списку країн, мешканцям яких дозволені подорожі до країн ЄС і Шенгенської зони, прибрали Марокко. Тепер у списку Ради ЄС залишилися 11 країн. Рада Європейського Союзу у п'ятницю, 7 серпня, оновила список третіх країн, жителям яких вона рекомендувала дозволити в'їзд до країн так званої "зони ... читати статтю повністю »

Луцьк і Тернопіль виведуть з "червоної" карантинної зони

З 8 серпня Луцьк перейде в "помаранчеву", а Тернопіль - в "жовту" карантинну зону, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Міністерство хоче збільшити число тестувань на коронавірус у країні. Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України вирішила з ... читати статтю повністю »

В Україні відкрили провадження щодо понад 100 іноземних найманців на Донбасі

У війні на Донбасі брали участь багато іноземців. Офіс генпрокурора України відкрив провадження проти понад 100 іноземних найманців. Покаранням для них може бути довічне ув'язнення. Прокурори Офісу генерального прокурора України почали кримінальні провадження щодо участі найманців у збройному конфлікті ... читати статтю повністю »

День книголюба: хто його відзначає й чому

Традиція відзначати День книголюба зародилася в США, однак у наш час цифрових технологій перекинулася й на інші країни та континенти. Про особливості цього дня - в матеріалі DW. День книголюба - це щось на кшталт Гелловіну для бібліофілів. Традиція щорічного відзначення цього дня зародилася в Сполучених ... читати статтю повністю »

США запровадили санкції проти 11 високопосадовців Гонконгу

Запроваджений у Гонконгу закон про національну безпеку підірвав автономію та порушив права громадян регіону, заявив мінфін США. У відповідь США запровадили санкції проти 11 високопосадовців регіону. Міністерство фінансів США у п'ятницю, 7 серпня, запровадило санкції проти 11 осіб за підривання автономії ... читати статтю повністю »

Прокуратура додатково арештувала акції "Мотор Січі" - Ярославський

Після того, китайська Beijing Skyrizon та група DCH Олександра Ярославського подали заявку до АМКУ про купівлю "Мотор Січі", її акції додатково арештували, заявив бізнесмен Ярославський. Президент української бізнес-групи DCH Олександр Ярославський заявив, що прокуратура наклала додатковий арешт на акції ... читати статтю повністю »

Проблеми Ігоря Коломойського у США: що відомо на даний момент

Мін'юст США домагається конфіскації частини американських активів Ігоря Коломойського, підозрюючи олігарха у відмиванні коштів. Деталі справи і можливі наслідки для Коломойського - у довідці DW. Про які активи йдеться? Ідеться про комерційну нерухомість, яка належить українському бізнесмену Ігорю Коломойському ... читати статтю повністю »

У Білорусі журналіста DW Буракова засудили до 10 діб арешту

Журналіста DW Олександра Буракова затримали за те, що його авто нібито було викрадено, а засудили на основі провокації. DW висловила послу Білорусі протест проти цього свавільного акту. У Білорусі журналіста DW Олександра Буракова-старшого у п'ятницю, 7 серпня, засудили до 10 діб адміністративного ... читати статтю повністю »

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!