DW | Українська - RSS Feed

News, Analysis and Service from Germany and Europe - in 30 Languages

Latest articles

Опалення для бюджетників: коли з'явиться тепло у дитсадках і школах (відео)

Поки "Нафтогаз" обіцяє "супертерміново" владнати проблему з газом й опаленням бюджетних установ, школи, дитсадки і лікарні досі мерзнуть. Як виходять із ситуації у Тетіївські ОТГ на Київщині? Домовленість між містами не піднімати тариф для населення і фіксована ціна на газ від "Нафтогазу" може ... читати статтю повністю »

Понад 600 смертей за добу. В Україні нові рекорди COVID-19

За останню добу від коронавірусної хвороби в Україні померли 614 осіб, зареєстровано понад 23 тисячі нових випадків інфікування. Це рекордні показники за всю епідемію, які фіксуються другий день поспіль. В Україні продовжують зростати темпи поширення коронавірусу. За минулу добу було зафіксовано 23 785 ... читати статтю повністю »

В Україні зупинили роботу два основні виробники медичного кисню - Кузін

Два основні виробники медичного кисню в Україні призупинили виробництво через "регламентні роботи". МОЗ терміново шукає нових постачальників. Брак кисню уже фіксують у деяких регіонах. В Україні призупинили роботу два основних виробники медичного кисню, який використовується для лікування хворих на COVID-19. ... читати статтю повністю »

Генсек ОБСЄ каже про часткове розблокування спостерігачів у Донецьку

В ОБСЄ кажуть, що сепаратисти частково розблокували роботу спостерігачів у Донецьку. Утім, незрозуміло, які саме обмеження знято. Водночас сепаратисти повідомляють, що під готелем зі спостерігачами тривають пікети. Генеральна секретарка Організації безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ) Гельґа Марія ... читати статтю повністю »

Рада планує вивести регулятора телекомринку з підпорядкування президента

Український парламент у першому читанні підтримав створення нової регуляторної комісії в галузі зв'язку. Вона стане формально більш незалежною від президента і може отримати ширші повноваження. Верховна Рада України в четвер, 21 жовтня, підтримала в першому читанні законопроєкт про створення нового державного ... читати статтю повністю »

НАТО має визначитись щодо загроз з боку Росії - міністерка оборони ФРН

Відносини з Росією "найгірші з часів "холодної війни", вважають у НАТО. Стратегію стримування РФ міністри оборони держав-членів Альянсу обговорять 21-22 жовтня на зустрічі в Брюсселі. НАТО має зайняти "чітку позицію щодо загроз з боку Росії", заявила міністерка оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер ... читати статтю повністю »

Наступника Меркель хочуть обрати на початку грудня

У Німеччині розпочалися консультації про програму дій нового уряду. Учасники коаліційних переговорів за підсумками виборів до Бундестагу обіцяють не затягувати дискусії й обрати нового канцлера на початку грудня. Переможець парламентських виборів, що відбулися у Німеччині наприкінці вересня - Соціал-демократична ... читати статтю повністю »

Росія погрожує "заходами у відповідь" у разі вступу України до НАТО

У російському МЗС обіцяють не втручатися у перемовини Києва щодо вступу до НАТО, але лякають наслідками. Відносини між Москвою і Альянсом останнім часом суттєво погіршилися. Вступ України до НАТО став би "вкрай небезпечним кроком" і змусив би Росію вжити заходів у відповідь, заявив заступник ... читати статтю повністю »

Президент Литви виступає за інтеграцію України, Грузії та Молдови до ринку ЄС

Литовський президент Гітанас Науседа виступає за те, аби Україну, Грузію та Молдову було повністю інтегровано до внутрішнього ринку Євросоюзу. Про це заявив на саміті ЄС у Брюсселі. Президент Литви Гітанас Науседа вважає, що Євросоюз має запропонувати Україні, Грузії та Молдові можливість повної інтеграції ... читати статтю повністю »

Нацбанк погіршив прогноз зростання ВВП України у 2021 році

Через пандемію COVID та високі ціни на енергоносії ВВП України зростатиме в 2021 році повільніше, ніж прогнозував Нацбанк раніше. За підрахунками НБУ, українська економіка цьогоріч не відновиться до передковідного рівня. Валовий внутрішній продукт України у 2021 році збільшиться на 3,1 відсотка, прогнозує ... читати статтю повністю »

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!