Wiadomości - Wirtualna Polska - RSS Feed

Wiadomosci.wp.pl to serwis, dzięki któremu można zapoznać się z bieżącą sytuacją w kraju i na świecie.

Latest articles

Wypadek śmigłowca pod Moskwą. Należy do administracji Putina

Na podmoskiewskim lotnisku Wnukowo doszło do awarii śmigłowca. Maszyna należy do specjalnej eskadry lotniczej Rosija, podlegającej Władimirowi Putinowi. Według pojawiających się informacji nikt nie został ranny.

"Przekroczenie granic". Jest stanowcza odpowiedź Niemiec [RELACJA NA ŻYWO]

Sobota to 339. dzień wojny. Po tym, jak rząd w Berlinie zgodził się na dostarczenie na front czołgów Leopard, przedstawiciele ukraińskich władz zaczęli apelować o przekazanie Ukrainie również zachodnich myśliwców. Pytany o tą kwestię minister obrony Niemiec Boris Pistorius, odparł, że to "nie wchodzi w grę". - Samoloty myśliwskie są znacznie bardziej...

Pogoda na dzisiaj 28 stycznia 2023 r., Gorzów Wielkopolski

Dzisiejszy dzień będzie chłodny i trochę zachmurzony. O godzinie siódmej termometry wskażą -4°C. Sprawdź dokładną prognozę pogody dla Gorzowa Wielkopolskiego na sobotę 28 stycznia 2023r.

Pogoda na dzisiaj 28 stycznia 2023 r., Szczecin

Dzisiejszy dzień będzie chłodny i pochmurny. O godzinie siódmej termometry wskażą -3°C. Sprawdź dokładną prognozę pogody dla Szczecina na sobotę 28 stycznia 2023r.

Pogoda na dzisiaj 28 stycznia 2023 r., Rzeszów

Dzisiejszy dzień będzie chłodny i pochmurny. O godzinie siódmej termometry wskażą -2°C. Sprawdź dokładną prognozę pogody dla Rzeszowa na sobotę 28 stycznia 2023r.

Pogoda na dzisiaj 28 stycznia 2023 r., Olsztyn

Dzisiejszy dzień będzie zimny i trochę zachmurzony. O godzinie siódmej termometry wskażą -3°C. Sprawdź dokładną prognozę pogody dla Olsztyna na sobotę 28 stycznia 2023r.

Pogoda na dzisiaj 28 stycznia 2023 r., Warszawa

Dzisiejszy dzień będzie zimny i pochmurny. O godzinie siódmej termometry wskażą -2°C. Sprawdź dokładną prognozę pogody dla Warszawy na sobotę 28 stycznia 2023r.

Pogoda na dzisiaj 28 stycznia 2023 r., Katowice

Dzisiejszy dzień będzie chłodny i pochmurny. O godzinie siódmej termometry wskażą -3°C. Sprawdź dokładną prognozę pogody dla Katowic na sobotę 28 stycznia 2023r.

Pogoda na dzisiaj 28 stycznia 2023 r., Kraków

Dzisiejszy dzień będzie chłodny i pochmurny. O godzinie siódmej termometry wskażą -3°C. Sprawdź dokładną prognozę pogody dla Krakowa na sobotę 28 stycznia 2023r.

Pogoda na dzisiaj 28 stycznia 2023 r., Wrocław

Dzisiejszy dzień będzie chłodny i pochmurny. O godzinie siódmej termometry wskażą -1°C. Sprawdź dokładną prognozę pogody dla Wrocławia na sobotę 28 stycznia 2023r.

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!