BBCPersian.com | صفحه اول - RSS Feed

Latest articles

کلیه خوک سه روز برای بیمار مرگ مغزی 'خوب کار کرد'

جراحان برای نحستین‌بار کلیه خوک را به رگ‌های کلیوی یک فرد مرگ مغزی وصل کردند و مشاهده کردند کلیه خوک بدون برانگیختن واکنش ایمنی، کار تصفیه خون را انجام داد.

معاون شهردار تهران خواستار اخراج مهاجران 'جدید' افغان شد

امین توکلی‌زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، از دستگاه‌های متولی خواسته که نگذارند مهاجران جدید افغان وارد پایتخت این کشور شوند.

'ناخرسندی' ملکه بریتانیا از نبود اقدام عملی در زمینه تغییرات اقلیمی

درز یک مکالمه خصوصی ملکه بریتانیا در آستانه کنفرانس تغییرات اقلیمی نشان می دهد که از دست افرادی که به گفته او "حرف می زنند ولی عمل نمی کنند"، کلافه شده است.

سناتور آمریکایی پس از دیدار با مدیرکل آژانس خواهان ادامه فشار به ایران شد

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که برای دیدار با مقام های آمریکایی و گفت و گو درباره برنامه اتمی ایران در واشنگتن به سر می برد با گروهی از سناتورهای آمریکایی و اعضای ارشد کمیته روابط خارجی سنای آمریکا دیدار کرده است. جیم ریش، سناتور جمهوری‌خواه ایالت آیداهو پس از دیدار با آقای گروسی خواهان ادامه فشار به ایران به دلیل ندادن پاسخ های...

معاون شهردار تهران خواستار اخراج مهاجران افغان شد

امین توکلی‌زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، از دستگاه‌های متولی خواسته که نگذارند مهاجران افغان وارد پایتخت این کشور شوند.

یکی از مقام‌های شهری تهران خواستار اخراج مهاجران افغان شد

امین توکلی‌زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، از دستگاه‌های متولی خواسته که نگذارند مهاجران افغان وارد پایتخت این کشور شوند.

نشست مسکو درباره افغانستان؛ لاوروف: راه حل بلندمدت، ایجاد یک دولت 'واقعاً فراگیر' است

نشست مسکو با حضور نمایندگان طالبان و نمایندگان ده کشور از جمله روسیه، چین، ایران، هند و پاکستان آغاز شد. آمریکا اما در این نشست شرکت نکرده است. نشست امروز بر وضعیت سیاسی و نظامی افغانستان، تشکیل دولت فراگیر و تلاش بین المللی برای اجتناب از بحران انسانی در این کشور متمرکز خواهد بود. آقای لاوروف گفت از "تلاش" طالبان برای ثبات اوضاع در افغانستان را می‌ستاید...

حمله به اتوبوس نظامیان در مرکز دمشق '۱۴ کشته' بر جا گذاشت

منابع دولتی سوریه می‌گویند در دو انفجار که هدف آن اتوبوس حامل نیروهای نظامی بوده ۱۴ نفر کشته و شماری زخمی شده‌اند. انفجار در روی پل الرئیس در مرکز دمشق اتفاق افتاده است.

فرنگیس مظلوم، مادر سهیل عربی برای گذراندن دوره حبس احضار شد

مجموعه فعالان مانیتورینگ ایران با انتشار تصویر ابلاغیه اجرای حکم فرنگیس مظلوم، مادر سهیل عربی زندانی عقیدتی سیاسی، گزارش دادند او برای شروع حکم زندان از سوی شعبه یک دادگاه اوین احضار شده است. شعبه یکم دادسرای عمومی و انقلاب ایران، مستقر در اوین، از خانم مظلوم خواسته ظرف پنج روز برای اجرای حکم به این مرکز مراجعه کند.

آغاز نشست مسکو درباره افغانستان؛ لاوروف: از عدم حضور آمریکا متاسفم

نشست مسکو با حضور نمایندگان طالبان و نمایندگان ده کشور از جمله روسیه، چین، ایران، هند و پاکستان آغاز شد. آمریکا اما در این نشست شرکت نکرده است. نشست امروز بر وضعیت سیاسی و نظامی افغانستان، تشکیل دولت فراگیر و تلاش بین المللی برای اجتناب از بحران انسانی در این کشور متمرکز خواهد بود.

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!