BBCUkrainian.com | Новини

Latest articles

Де експрезидент-утікач Янукович святкує ювілей. Випуск новин

У випуску також - чи може коронавірус пепедаватися повітрям і чому президент Польщі веде агітаційну кампанію з гаслами проти ЛГБТ.

BMW і ЛГБТ: "Ми поважаємо толерантність"

В українському офісі BMW пояснили BBC News Україна, чому змінили свій логотип у соцмережах на "веселковий прапор" ЛГБТ та прокоментували заклики не купувати їхні авто через це.

Бумер і лого ЛГБТ. Якщо хтось перестане купувати BMW, то "це їхнє право"

В українському офісі BMW пояснили BBC News Україна, чому змінили свій логотип у соцмережах на "веселковий прапор" ЛГБТ та прокоментували заклики не купувати їхні авто через це.

Зірка серіалу "Хор" Ная Рівера зникла безвісти. Її сина знайшли у човні на озері

Зірка американського музичного серіалу Glee ("Хор" в українському прокаті) Ная Рівера зникла безвісти. Її чотирирічного сина знайшли у човні посеред озера Піру на півдні Каліфорнії.

Скандал у ДБР через справи Порошенка: чи справді тиснули на слідчих

Олег Корецький, керівник слідчої групи ДБР, яке вело більшість "справ Порошенка", заявив, що нове керівництво тиснуло на нього через плани закрити деякі справи проти експрезидента.

Популярні, але не надто безпечні - світові ЗМІ про пляжі України

Кількість українців, які відвідали Одеську, Миколаївську та Херсонську області на довгих вихідних у червні, зросла на 30%.

Віктору Януковичу - 70. Куди зник колишній президент?

Експрезиденту Януковичу 9 липня виповнюється 70 років. В Росії політик переховується з 2014 року. Всі ці роки він на людях з'являється нечасто. То де і з ким він зустрічає ювілей?

Без їжі та музикантів: як гуляють весілля після карантину. Погляд з Британії

Британія, яка ледь не найбільше постраждала від коронавірусу в Європі, кілька місяців тому вдалася до жорстких заходів, щоб стримати поширення вірусу.

Як у Луганську рятують українські книжки

За книги можна отримати покарання. І це не просто слова, це кримінальна стаття самопроголошеної ЛНР "за зраду батьківщині", яка передбачає 15 років позбавлення волі.

Олександр Віндман: виходець з України і головний свідок проти Трампа пішов з армії США

Проти Олександра Віндмана розгорунил кампанію з булінгу та залякування, розповідає його адвокат.

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!