Wiadomości Fakt.pl

Wiadomości Fakt.pl

Latest articles

Pęknięta czaszka, złamana ręka, uszkodzone oko. Agnieszka przeżyła, bo udawała, że nic jej nie jest

Agnieszka G. (48 l.) zebrała w sobie ostatki sił, by odprowadzić gości do drzwi. Miała pękniętą czaszkę, złamaną w dwóch miejscach rękę, nie widziała na jedno oko. Jej oprawcy, Krzysztof R. (49 l.) i Robert G. (38 l.), przyjrzeli się jej badawczo. Wiedziała, że gdyby choć jęknęła z bólu, dokończą, co zaczęli i ją zabiją.

11 lat temu Iwona Pavlović powiedziała "tak"! Ach, co to był za ślub...

Ja ciągle za mężem tęsknię jak wyjeżdża, on za mną też, więc jest to cudowne - Iwona Pavlović, specjalnie dla Faktu wspomina swój ślub oraz mówi o miłości do męża.

James Bond szpiegował w Polsce! Potwierdza to IPN

W mroźny dzień na lotnisku Okęcie ląduje samolot z Wielkiej Brytanii. Wśród pasażerów jest przystojny 36-letni mężczyzna. Śmiałym krokiem podchodzi do okienka odprawy i przedstawia się z czarującym uśmiechem: – Nazywam się Bond... James Bond.

Rozmowy górników z rządem. Wciąż nie osiągnięto porozumienia

Bez porozumienia zakończyła się kolejna tura prowadzonych w Katowicach negocjacji w sprawie zasad i tempa transformacji górnictwa. Punktem spornym pozostaje przede wszystkim horyzont działania poszczególnych kopalń. Strony mają powrócić do rozmów w piątek w południe.

Pedofil molestował chłopca w autobusie. Wcześniej wszedł do przedszkola

75-letni mężczyzna molestował 10-latka w poznańskim autobusie. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. – Może mu grozić nawet do osiemnastu lat więzienia – poinformował rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak. Sąd aresztował w czwartek podejrzanego na trzy miesiące. Miał sądowy zakaz zbliżania się do dzieci.

Coraz więcej szkół przechodzi na nauczanie zdalne. Najnowsze dane z MEN

Od kilku dni epidemia koronawirusa w Polsce przybrała na sile. Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 1136 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2 i śmierci 25 zainfekowanych osób. Szkoły to jedne z najpoważniejszych źródeł zakażeń. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej placówek przechodzi na nauczanie zdalne. MEN nie planuje jednak zamykania...

Kraśnik poszedł na całość. Teraz będzie strefą wolną od...

Najpierw 11 radnych Kraśnika nie zgodziło się na wycofanie przyjętej przed rokiem "uchwały przeciw ideologii LGBT". Kosztowało ich to nawet 40 milionów złotych! Bo taką kwotę mogliby dostać z Funduszy Norweskich, gdyby wycofali uchwałę i dostali dofinansowanie na swoje projekty. Ale na tym nie koniec. Teraz Kraśnik będzie strefa wolna także od...

Zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych. Tak walczą z koronawirusem

Burmistrz Berlina Michael Mueller ogłosił w czwartek, że ze względu na rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem władze stolicy Niemiec rozważają wprowadzenie pewnej formy zakazu spożywania alkoholu na świeżym powietrzu.

Pewne zwycięstwo Legii. Mistrzowie Polski o krok od fazy grupowej Ligi Europy

Udany debiut Czesława Michniewicza w roli trenera Legii. Zespół ze stolicy w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Europy bez problemów pokonał kosowską Dritę Gnjilane 2:0. Aby awansować do fazy grupowej LE Legia musi jeszcze ograć Karabach Agdam. To spotkanie również zostanie rozegrane w Warszawie.

Córka Kasi Tusk w szpitalu!

Kasia Tusk opublikowała w internecie zdjęcie, na którym widać jej córeczkę Lilianę, leżącą w szpitalnym łóżku. I choć sceneria może wzbudzać niepokój, to córka byłego premiera ma nadzieję, że to nic poważnego. Wrzuceniu zdjęcia przyświecał jednak zupełnie inny cel...

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!