Wiadomości Fakt.pl - RSS Feed

Wiadomości Fakt.pl

Latest articles

Masakra w szkole w Teksasie. Dziadek mówi, jaki był sprawca. "Gdybym wiedział, że ma broń, to bym to zgłosił!"

Sprawca masakry w szkole podstawowej w Teksasie zamieszkał z dziadkami po tym, jak pokłócił się z matką, która postanowiła odciąć internet w ich domu. To babcia pierwsza padła ofiarą jego szaleństwa. Nim poszedł zabijać bezbronne dzieci, chwycił za pistolet, wycelował jej w głowę i wypalił. Dziadek mordercy wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało.

Lublin. Uprawiali seks z odurzoną 14-latką. Sąd: Gwałtu nie było

Przed obliczem Sądu Okręgowego w Lublinie stanęło trzech mężczyzn oskarżonych o gwałt na 14-letniej dziewczynce oraz podanie jej narkotyków. Ku oburzeniu wielu osób, sąd zdecydował, że choć do obcowania płciowego z dziewczynką doszło, to gwałtu nie było. O 14-latce sąd powiedział, że "to ona była inicjatorką kontaktów seksualnych i do nich dążyła",...

Wstrętny proceder na Facebooku. Proponują ładnym Ukrainkom pracę. Dopiero później okazuje się, że to agencja towarzyska

Przyjechały do Polski, by uciec przed wojną. Robią wszystko, by w nowym kraju ułożyć sobie życie i usamodzielnić się, choć nie znają języka i nie mają tu wsparcia bliskich. Praca jest tu kluczowym elementem. Niestety agencje towarzyskie obrały sobie za cel młode i piękne kobiety z Ukrainy, które są w sytuacji podbramkowej. Wyszukują je na Facebooku...

Nie żyje Marek Baran. Był doradcą zarządu PZU

Tragiczne wieści przekazała firma Link4. W nocy z 24 na 25 maja w wyniku obrażeń doznanych w wypadku zmarł w szpitalu Marek Baran, rzecznik i dyrektor biura komunikacji. Był także doradcą w PZU. Współpracownicy żegnają zmarłego.

Makabra w Olsztynie. Ciała z ranami postrzałowymi na terenie komisu samochodowego

Tragedia w Olsztynie. Na terenie jednego z komisów samochodowych znaleziono ciała dwóch mężczyzn z ranami postrzałowymi głowy. Ofiary miała około 50 lat, tylko jedna z nich miała przy sobie dokumenty potwierdzające tożsamość.

Strajk pracowników socjalnych MOPS w Łodzi. Zablokowali Stajnię Jednorożców. Tramwaje MPK jeździły z dużym opóźnieniem.

Strajk pracowników socjalnych MOPS w Łodzi. Zablokowali Stajnię Jednorożców. Tramwaje MPK jeździły objazdami i z dużym opóźnieniem sięgającym 50 minut. Przez godzinę protestujący chodzili po przejściu dla pieszych na tzw. Przesiadkowie. Tylko co jakiś czas puszczali ruch na dwóch najważniejszych trasach w mieście.

Takie rzeczy w środku stolicy! Przecież ktoś mógł zginąć!

Serce warszawskiego Powiśla, wiadukt linii średnicowej, tuż obok pawilonu dworca – o mały włos, a nie doszło tu dziś do tragedii. Nad ul. Kruczkowskiego posypały się kawałki betonu.

Wypadek z tramwajem na Wyszyńskiego przy Waltera Janke w Łodzi. Retkinia odcięta od Centrum. Są ranni i objazdy

Wypadek z tramwajem na Wyszyńskiego przy Waltera Janke w Łodzi. Retkinia odcięta od Centrum. Są ranni i objazdy. Tramwaje zawracają na Karolewie. Dalej kursuje tylko komunikacja zastępcza. To kolejne w tym miejscu zderzenie tramwaju z samochodem.

Masakra na balkonie przy Rojnej. Wiemy, kto zadźgał nożem młodą kobietę i podpalił blok

Pojawiły się nowe informacje w sprawie pożaru bloku na osiedlu Teofilów w Łodzi. 26-letnia kobieta z ranami ciętymi, którą strażacy ewakuowali z płonącego mieszkania na osiedlu Teofilów, zmarła. W stanie ciężkim w szpitalu przebywa jej 42-letni partner, który najprawdopodobniej był sprawcą jej obrażeń, dokonał też samookaleczenia i podpalenia lokalu.

Ten złodziejaszek nadawałby się do Gangu Olsena. Internauci pękają ze śmiechu [WIDEO]

Węgierska policja udostępniła w sieci nagranie, które stało się hitem mediów społecznościowych. Na wideo widzimy złodzieja, który stara się wybić kamieniem szybę samochodu. Mężczyzna robi to jednak bardzo nieudolnie, czym wzbudził politowanie i wielki ubaw wśród internautów. Co się wydarzyło? To trzeba zobaczyć.

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!