Wiadomości Fakt.pl - RSS Feed

Wiadomości Fakt.pl

Latest articles

Tragiczna śmierć trenera w Brzozowie. Miał dwóch małych synków, był ulubieńcem dzieci

Był ulubieńcem dzieci, sam miał dwóch małych synków. W Brzozowie na Podkarpaciu w tragicznym wypadku zginął znany trener piłkarskich młodzików - Przemysław Gruszka (†29 l.). Mężczyzna jechał rowerem, kiedy doszło do niefortunnego upadku.

Zwłoki przed parkiem Wilsona w Poznaniu. Wiadomo, co się stało

Operator monitoringu miejskiego w Poznaniu zauważył dwie osoby leżące w środku nocy przed wejściem do poznańskiego parku Wilsona. Gdy policjanci przyjechali na miejsce znaleźli na ziemi tylko jedną osobę. Okazało się, że była martwa.

Dzieci poszły na brzeg rzeki wywoływać duchy. Jednej rzeczy nie przewidziały. Z ich trójki do domu wróciło tylko dwoje z nich

Ta historia to gotowy scenariusz na horror na Halloween! Trójka dzieci, dwóch chłopców i dziewczynka, poszła wywoływać duchy nad rzekę, niedaleko starego mostu. Ubrani w szkolne mundurki stanęli tuż przy jej samym brzegu. Padał rzęsisty deszcz. Nurt wody był całkiem bystry, ale poziom rzeki paradoksalnie bardzo niski. Jeden z chłopców narysował na ziemi...

Iława. Policjanci usłyszeli w słuchawce krzyk bitej kobiety

Zrozpaczona kobieta bita przez swojego męża zdołała wybrać numer alarmowy. Połączyła się z policjantem i zdążyła jedynie powiedzieć: "proszę jak najszybciej, aua!”. Potem telefon ucichł...

Najnowsze dane GUS o narodzinach. Tak źle nie było od wojny!

Najnowsze dane Głównego Urzędu Statystycznego dotyczące liczby narodzin powinny być dla rządzących niczym syrena alarmowa. Okazuje się bowiem, że tak mało dzieci nie przyszło na świat aż od czasów II wojny światowej. Sytuację pogarsza ogromna liczba zgonów w ostatnich 12 miesiącach. To potężny problem.

Nożownik zaatakował we Wrocławiu. Groził śmiercią dla pięciu złotych

36-latek z Krotoszyna potrzebował 5 złotych na alkohol, o które poprosił przed sklepem 58-letniego mężczyznę. Gdy ten odmówił, mężczyzna wyciągnął w jego kierunku ostrze i zagroził, że go zabije.

Tragedia w lubelskim akademiku. 22-latek wypadł przez okno

Wyjątkowo tragiczne zakończenie weekendu w akademiku Politechniki Lubelskiej w Lublinie. Przed budynkiem znaleziono ciało 22-letniego studenta. Młody mężczyzna najpewniej wypadł przez okno. Co tam się wydarzyło?

Andrzej też zginął po interwencji policji. Jego bracia mają wiele uwag do przebiegu zatrzymania i śledztwa

Od początku roku media w Polsce donosiły o aż sześciu zgonach po interwencji policjantów. Jak się okazuje, takich przypadków jest jednak więcej. Świadczą o tym ustalenia dziennikarzy WP.pl, którzy dotarli do historii 38-letniego Andrzeja Złotnika ze Staszowa (woj. świętokrzyskie). Mężczyzna został zatrzymany przez policję będąc pod wpływem narkotyków....

Jak to możliwe?! Przez pół roku żył z telefonem komórkowym w brzuchu

Lekarze nie mogli w to uwierzyć! Na stół operacyjny trafił pacjent, który uskarżał się na nieznośny ból brzucha. Gdy sięgnęli po skalpel, szybko odkryli przyczynę. Okazało się, że winny był telefon komórkowy, który trafił tam... pół roku wcześniej.

Remont Śmigłego-Rydza w Łodzi miał się zakończyć 22 października. Tak obiecywali urzędnicy. Jak jest? Jeden pas i bez tramwaju.

Październikowy termin zakończenia remontu al. Śmigłego-Rydza jest niezagrożony. Remont zakończy się 22 października. Tak obiecywali urzędnicy Hanny Zdanowskiej. Minęło 1163 dni remontu i... dni remontu możemy liczyć dalej. Inwestycja nie jest skończona, jezdnie nie zostały otwarte, tramwaje nie wróciły na trasy.

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!