Wiadomości Fakt.pl - RSS Feed

Wiadomości Fakt.pl

Latest articles

O. Paweł Gużyński ostro o stanowisku Episkopatu wobec szczepień. "W interesie każdego jest się zaszczepić"

Stanowisko Konferencji Episkopatu Polski dotyczące szczepień przeciwko koronawirusowi wzbudza kontrowersje nawet wśród samych duchownych. Głos w tej sprawie zabrał ojciec Paweł Gużyński. Jego zdaniem Episkopat i duchowni powini promować szczepienia i pokazywać, że są one potrzebne!

Niepokojące odkrycie naukowców. Te organizmy również mają koronawirusa!

Niepokojące doniesienia naukowców z Hiszpanii. Badacze potwierdzili obecność materiału genetycznego koronawirusa w małżach, żyjących na północno-zachodnim wybrzeżu kraju. Zdaniem naukowców małże nabyły SARS-CoV-2 poprzez kontakt ze ściekami, zawierającymi odchody pacjentów chorych na COVID-19.

Zaszła w ciążę, będąc już w ciąży. Lekarze nie mogli uwierzyć!

Rebbeca Roberts z Wielkiej Brytanii została mamą "superbliźniąt". Brytyjka spodziewała się, że urodzi jedno dziecko. Podczas badania USG w 12. tygodniu ciąży okazało się, że będzie mamą dwójki dzieci. Lekarze byli zdziwieni! Jak do tego doszło?

Straszny finał pojedynku na mistrzostwach świata w Kielcach. Lekarze walczą o życie pięściarza

Dramatyczne sceny podczas walki na młodzieżowych mistrzostwach świata w boksie w Hali Legionów w Kielcach. W trakcie pojedynku młodych pięściarzy jeden z nich, Rashed Al Swaisat (19 l.) z Jordanii, padł nieprzytomny na ring. 19-latek trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację mózgu. Lekarze walczą o jego życie.

Zimno jeszcze do nas wróci! Pogoda na najbliższe dni

Najbliższe dni będą ciepłe, ale to nie znaczy, że zimno już odpuściło. Według prognozy pogody Tomasza Wasilewskiego, przygotowanej dla tvnmeteo.pl, w najbliższym czasie możemy się spodziewać chłodniejszych dni.

Dramat na pokazie lotniczym. Samolot lądował w oceanie. Pomiędzy ludźmi! [WIDEO]

Dramatyczne sceny na pokazie lotniczym Cocoa Beach Air Show na Florydzie. W pewnym momencie jeden z zabytkowych samolotów wojskowych zaczął opadać. Pilot był zmuszony do awaryjnego lądowania na oceanie... wśród plażowiczów. Całe zdarzenie zostało nagrane. Filmik mrozi krew w żyłach!

Przejmujące wyznanie księdza, który spowiada i udziela ostatnich namaszczeń w Szpitalu Narodowym

Ksiądz Jarosław Wiśniewski ostatnie cztery lata spędził na misji w Boliwii. Kilka miesięcy temu przechorował koronawirusa. W marcu zdecydował się podjąć posługę duszpasterską w Szpitalu Narodowym w Warszawie. Zanim pojawił się w szpitalu, został zaszczepiony. Od tamtej chwili rozmawia z chorymi, spowiada, udziela im też ostatniego namaszczenia. Z ok....

Stefan Bratkowski nie żyje. "Wzór dziennikarstwa"

Nie żyje Stefan Bratkowski - poinformował przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka. Informację o śmierci prawnika, dziennikarza, publicysty i pisarza, byłego prezesa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich potwierdzają w mediach społecznościowych inni politycy oraz dziennikarze. Stefan Bratkowski miał 87 lat.

Krzysztof Liedel nie żyje

Nie żyje Krzysztof Liedel, znany prawnik i ekspert ds. bezpieczeństwa. Wieloletni dyrektor Centrum Badań na Terroryzmem Collegium Civitas zmarł w niedzielę po ciężkiej chorobie. Miał 51 lat.

Zagadka rozwikłana! Wiadomo, kim jest piękna dziewczyna ze zdjęcia wrocławskiego Manhattanu

Wręcz posągowa twarz, czarne, bujne, rozwiane włosy i kolorowa sukienka. Takiego widoku nie mógł zignorować szczególnie wyczulony na piękno artysta fotograf. I tak oto latem 1982 r. wybitny fotografik Chris Niedenthal wyciągnął aparat i uwiecznił kobietę na tle budynków „wrocławskiego Manhattanu”. Kim jest tajemnicza dziewczyna ze zdjęcia? Wszystko...

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!