http://www.rp.pl/Wiadomości

Latest articles

Orban o Szajerze: To niedopuszczalne i niewybaczalne

Viktor Orban zabrał głos w sprawie seksskandalu z udziałem europosła Fideszu Józsefa Szájera. - Działania naszego kolegi są niezgodne z naszymi wartościami - powiedział premier Węgier.

Wojciechowski: PCF Group planuje emisję akcji

Gościem programu Grzegorza Siemionczyka #PROSTOzPARKIETU był Sebastian Wojciechowski, Prezes Zarządu PCF Group S.A.

Po kłótni z żoną pokonał na piechotę 450 kilometrów

Włoska policja zatrzymała 48-letniego mężczyznę, który w środku nocy szedł poboczem drogi. Okazało się, że tydzień wcześniej pokłócił się z żoną i wyszedł z domu. W tym czasie pokonał 450 kilometrów.

Grabowski: Czy pandemia zatopi rynek biurowy?

Gościem programu Anety Gawrońskiej #RZECZoNIERUCHOMOŚCIACH był Paweł Grabowski, Pośrednik, BIG Property.

Dziesiąty dzień z rzędu rekord zgonów w Turcji

Tureckie Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o śmierci kolejnych 193 pacjentów, u których potwierdzono koronawirusa. To dziesiąty z rzędu dzień w najwyższym dobowym wynikiem.

TUI dostał trzeci raz pomoc – 1,8 miliarda euro

Grupa TUI dostanie trzecią transzę pomocy – tym razem 1,8 miliarda euro. Porozumienie w tej sprawie rząd Niemiec zawarł z bankami i z głównym akcjonariuszem koncernu – firmą Unifirm, należącą do rodziny rosyjskich miliarderów Mordaszowów.

Po 2-krotnym awizo nie można uznać umowy za rozwiązaną

Tarcza antykryzysowa zawiesiła fikcję doręczenia przesyłki także w sprawach z zakresu prawa pracy. Pracodawca nie jest jednak pozbawiony możliwości działania. Z pomocą przychodzi przede wszystkim forma elektroniczna.

Sierpiński: Osocze to nasze dobro narodowe

Gościem programu Marcina Piaseckiego #RZECZoBIZNESIE był dr n. med. Radosław Sierpiński, p.o. Prezes Agencji Badań Medycznych.

Europoseł Fideszu nie był zaproszony na seksparty

29-letni organizator seksparty w Brukseli, które skończyło karierę europosła Fideszu Józsefa Szájera, nie miał pojęcia o tym, że na imprezie będzie obecny jakikolwiek polityk. Na imprezę zaprosił samych znajomych - informuje Onet.

USA: Izrael stoi za zabójstwem irańskiego naukowca

Wysoki rangą urzędnik amerykańskiej administracji powiedział, że Izrael stoi za zamachem na czołowego irańskiego naukowca z dziedziny atomistyki. Odmówił podania szczegółów dotyczących tego, czy administracja Donalda Trumpa wiedziała o ataku, zanim został przeprowadzony lub udzieliła swojego wsparcia.

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!