http://www.rp.pl/Wiadomości

Latest articles

Pelosi była na katolickiej mszy. Złamała obostrzenia?

- Byłam ostatnio w kościele, przyjmowałam komunię św. - oświadczyła spikerka Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Amerykańska katolicka agencja informacyjna zauważa, że liderka Demokratów mogła przyznać się do złamania obowiązujących w San Francisco ograniczeń, wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. W mieście można korzystać z siłowni i salonów...

Kaczyński vs Ziobro: Jak (po)zostać królem

Nie jest tajemnicą, że Zbigniew Ziobro jest człowiekiem ambitnym. Nie jest tajemnicą, że Jarosław Kaczyński nie zamierza spełnić jego ambicji. W tej sytuacji konfrontacja między nimi nie jest aż tak zaskakująca, jak mogłoby się wydawać.

Bundesliga. Bayern już nokautuje, Lewandowski strzela

Grę o dziewiąty tytuł z rzędu mistrzowie Niemiec zaczęli od zwycięstwa 8:0 nad Schalke.

Żużel: Zmarzlik znów wygrywa. Festiwal ostrzeżeń w Pradze

Bartosz Zmarzlik wygrał w Pradze piątą rundę Grand Prix i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu.

Kurs na rząd mniejszościowy

Po gwałtownej i zaskakującej - nawet wewnętrznie - eskalacji konfliktu w Zjednoczonej Prawicy najbliższe kilkadziesiąt godzin może być decydujące dla jej dalszego losu. Jak wynika z naszych informacji, prezes PiS Jarosław Kaczyński bardzo poważnie rozważa scenariusz, w którym PiS decyduje się na rząd mniejszościowy, bez Solidarnej Polski.

Kryzys w koalicji. „Wiadomości” TVP: rządowe układanki

Bez używania słowa "kryzys" w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP opisano tarcia w obozie Zjednoczonej Prawicy po głosowaniu nad ustawą o ochronie zwierząt.

Porażka Huberta Hurkacza w Rzymie

Najlepszy polski tenisista przegrał w turnieju rangi Masters 1000 na ziemnych kortach z Argentyńczykiem Diego Schwartzmanem (nr 8) 6:3, 2:6, 4:6.

Greta Thunberg wzywa aktywistów do powrotu na ulice

Szwedzka aktywistka Greta Thunberg wezwała do organizacji nowych, skoordynowanych globalnie demonstracji klimatycznych. W ostatnich miesiącach protest „Piątki dla przyszłości” przeniósł się do internetu, z powodu pandemii koronawirusa.

Dostawa z Allegro będzie jeszcze szybsza

Platforma rozszerza współpracę z InPost i będzie rozwijać nowe usługi szybkiej dostawy.

Gowin: Koalicja istnieje, ale jesteśmy na wirażu

Według Jarosława Gowina koalicja Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski oraz Porozumienia istnieje. - Pojawiły się pewne zadrażnienia, jesteśmy na wirażu, natomiast poczucie odpowiedzialności za Polskę, żeby stawić czoło i pandemii, i kryzysowi gospodarczemu, to zwycięży u każdego z partnerów koalicyjnych - ocenił w Polsat News.

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!