سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK - RSS Feed

سايت خبري تحليلي تابناك

Latest articles

قرارداد آتی بورس کالا چه مزیتی دارد؟

کارشناس حوزه بورس کالا گفت: قرارداد آتی، قراردادی است که طی آن فروشنده متعهد می‌شود در سررسید معینی در آینده، مقدار مشخصی از کالا را به قیمتی معلوم به فروش برساند.

چرا باید برای سکه های بورسی دامنه نوسان تعیین شود؟

در چند روز اخیر در عرضه ربع سکه بورسی، عده‌ای با ثبت تقاضا با بهای بسیار بالاتر از متوسط بازار، تلاش کردند روند صعودی قیمت در بازار شکل بگیرد و به همین دلیل ضروری است عرضه در قیمت‌های پیشنهادی غیرمتعارف متوقف شود.

اخبار مهم کدال یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

امروز یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

پیش بینی بورس فردا ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

بورس تهران در یکی از روز‌های بی سابقه خود با افت بیش از ۵۷ هزار واحدی کار را تمام کرد. سقوطی که با خروج پول حقیقی‌ها برای هفتمین روز پیاپی آن هم با ارزش بیش از یک هزار میلیارد تومانی همراه شد. فردا ۱۰ بهمن هم شاهد ریزش سنگین بورس خواهیم بود؟

آخرین سیگنال‌ها برای بورس فردا دوشنبه ۱۰ بهمن

بورس فردا دوشنبه ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۱ در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که احتمالا این ده خبر می‌توانند بر روی روند آن تاثیرگذار باشند. پیشنهاد می‌شود قبل از معاملات فردا این ده خبر را بخوانید.

چه میزان پول حقیقی از بازار سرمایه خارج شد؟

امروز یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ بورس ایران یکی از تلخ‌ترین روز‌های خود را پشت سر گذاشت. شاخص کل بیش از ۵۶ هزار واحد ریزش را تجربه کرد و پول حقیقی زیادی از بازار خارج شد. صدرنشین خروج پول حقیقی شتران بود.

افزایش سرمایه شرکت ها بر روی کدال

افزایش سرمایه چند نماد معاملاتی بر روی سایت کدال منتشر گردید، در این میان افزایش سرمایه نماد پالایشی نیز به چشم میخورد. میزان این افزایش سرمایه‌ها و جزییات آن را در مطلب زیر بخوانید.

چرا بورس امروز قرمزپوش شد؟

در نیمه ابتدایی بازار امروز، ۹۵ درصد نماد‌ها قرمزپوش و تنها ۵ درصد سبزپوش بودند! ارزش صف‌های فروش بیش از ۲.۳ همت بود که رقم قابل توجهی است. چرا بورس امروز قرمزپوش شد؟

امیرعبداللهیان: پیام‌هایی از طرف‌های برجامی دریافت کردیم/  شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی: از سوی طرف‌های مختلف پیام‌هایی به ایران منتقل کردیم

وزیر امور خارجه قطر که به تهران سفر کرد، در نشست مطبوعاتی با همتای خود حسین امیرعبداللهیان شرکت کرد. وزیر امور خارجه با قدردانی از تلاش های دوحه برای به نتیجه رساندن گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌ها گفت: امروز پیام‌هایی را از طرف‌های برجامی از طریق وزیر خارجه قطر دریافت کردیم.

نوزادان با میکروبیوم به دنیا می‌آیند؟

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!