سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK - RSS Feed

سايت خبري تحليلي تابناك

Latest articles

دستگیری عوامل اخلال در بازی تراکتور و پرسپولیس

دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی از دستگیری برخی از عوامل اصلی اخلال در نظم بازی تراکتور و پرسپولیس خبر داد.

قالیباف به رئیسی نامه داد

رییس مجلس شورای اسلامی قانون جهش تولید دانش بنیان را برای اجرا ابلاغ کرد.

۴ نشانه در پا‌ها که از وجود مشکل قلبی خبر می‌دهند

ریزش موی روی انگشتان پا می‌تواند نشانه گردش خون ضعیف باشد که ممکن است منجر به کاهش جریان خون به رگ‌های خونی کوچکی شود که از رشد مو حمایت می‌کنند این شامل مو‌های روی انگشتان پا می‌شود.

دف نوازی زیبای دختر دانش آموز با همراهی همکلاسی‌ها

در بسته زیر اخبار و محتوا‌های آموزشی پیرامون «دف نوازی زیبای دختر دانش آموز با همراهی همکلاسی‌ها»، «مقصر فضای خشونت‌بار مدارس کیست؛ معلم یا دانش آموز؟»، «در مورد خواص‌ درمانی‌ دمنوش بابونه چه می‌دانید؟»، «سهم آموزش و پرورش از اعتبارات عمرانی کشور» و ... را می‌خوانید.

بایدن پست جان کربی را تغییر داد

رئیس جمهوری آمریکا، "جان کربی" را به عنوان هماهنگ‌کننده جدید شورای امنیت ملی در امور ارتباطات استراتژیک در کاخ سفید منصوب کرد.

آیا جنگ جهانی گندم در راه است؟

بحران غلات در سراسر جهان احساس می‌شود، اما شدیدتر از همه در آفریقا، که 90 درصد نیازهای خود را به صادرات از منطقه دریای سیاه متکی است. ماه گذشته، آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد هشدار داد که یک پنجم بشریت به دلیل وضعیت فعلی در بازار گندم در خطر فقر و گرسنگی قرار دارند.

افشای دستور کلینتون علیه ترامپ

رسانه‌های آمریکا با استناد به اظهارات مدیر ستاد انتخاباتی اسبق هیلاری کلینتون گزارش دادند، این نامزد ریاست جمهوری اسبق حزب دموکرات آمریکا در انتخابات سال ۲۰۱۶، شخصاً تایید کرد که اطلاعاتی درباره ارتباط دونالد ترامپ و یک بانک روسی در سال ۲۰۱۶ به رسانه‌ها درز پیدا کنند؛ اتفاقی که خود کمپین او کاملا تایید نکرد.

شکایت تراکتور از بازیکنان پرسپولیس

باشگاه تراکتور از سعید آقایی و امید عالیشاه به مراجع قضایی شکایت کرد.

حامد کرزی: برقع و پوشاندن چهره از فرهنگ ما نیست

رییس‌جمهور پیشین افغانستان در واکنش به سیاست جدید حجاب از سوی دولت موقت طالبان گفت: پوشیدن چادر و پوشاندن چهره به عنوان حجاب در افغانستان مرسوم نبوده و از فرهنگ برخی کشور‌های منطقه آمده است.

سرخدار؛ ۵۰۰ میلیون تومان!

تراکم چوب‌ها قیمت‌شان را مشخص می‌کند. سُرخدار محبوب قاچاقچیان است برای سود بیشتر. درختی که تکه‌تکه می‌شود برای پر کردن جیب قاچاقچیان و دلال‌هایی که در کار چوب‌اند. درخت سُرخداری که ۱۰۰ الوار ۲متری بدهد، بالای ۴۰۰-۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!