سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK

سايت خبري تحليلي تابناك

Latest articles

چند نکته‌ی مهم برای حفظ امنیت خرید اینترنتی

رئیس پلیس فتا استان بوشهر اظهار کرد: متأسفانه عدم رعایت نکات امنیتی در خریدهای اینترنتی باعث سوءاستفاده سودجویان سایبری شده، باید توجه شود که استفاده از این تکنولوژی نیازمند رعایت کردن نکات امنیتی است که مانع سوءاستفاده کلاهبرداران اینترنتی خواهد شد.

کاریکاتود: فرمون اقتصاد جهان از دستش دراومد!

شیوع ویروس کرونا موجب‌شد تا ایالات متحده آمریکا به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان دچار رکودی کم‌سابقه با ثبت رکوردهای جدید شود. موضوعی که سوژه کارتونی از مونتی ولورتون در سایت کگل شد.

در پیش گشایش چند نماد با صف فروش رو به رو بودند؟

بعد از روند رو به رشد خیره کننده شاخص کل در هفته گذشته، گویا بازار وارد مرحله اصلاح شده است و تعداد نمادها با صف فروش در پیش گشایش امروز افزایش معناداری داشتند.

آخرین وضعیت بیمارستان‌های کرونا در استان تهران

معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در استان تهران با بیان اینکه روند آلودگی بیماری در تهران به شدت زیاد شده است،گفت: توصیه می‌کنیم افرادبه جز در موارد اورژانس که تنگی نفس شدید دارند، به بیمارستان مراجعه نکنند و در این شرایط تنها به مطب‌ها و مراکز جامع سلامت مراجعه کنند.

اجاره آیفون شبی ۲ میلیون تومان

چند روز قبل که فضای مجازی از خبر ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو به کشور پر شد، بازار به این اتفاق واکنش نشان داد و قیمت گوشی‌ها به شکل سرسام‌آوری بالا رفت.

کرونا قوی‌تر است یا آنفلوآنزا؟

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: احتمال بستری شدن افراد مبتلا به کووید ۱۹ در بخش‌های مراقبت ویژه (ICU) یک نفر از هر ۱۶ هزار نفر بوده اما در مورد بیماری آنفلوآنزا، یک نفر از هر ۱۰۴ هزار نفر است.

بازداشت مقام وزارت‌خارجه آذربایجان به اتهام رشوه‌خواری

سرویس امنیت دولتی جمهوری آذربایجان روز جمعه طی گزارشی از بازداشت "فایق باقر اف " رییس اداره کنسولی وزارت امور خارجه این کشور به اتهام رشوه خواری ، خبر داد .

ترامپ، مشاور و یار قدیمی خود را عفو کرد

دونالد ترامپ که بارها از محاکمه و محکوم شدن راجر استون انتقاد و آن را "نامنصفانه" خوانده بودف تنها چند روز قبل از رفتن او به زندان، با استفاده از اختیارات قانونی رئیس جمهوری، دستور به عفو استون داده است.

وزیر بهداشت و رئیس جمهور گلایه نکنند؛ پاسخ بدهند / تپه به تپه تا ترکمنچای آمریکایی؟! ‏/ عبدی: چرا با توافق راهبردی مخالفم؟

تشدید محدودیت‌های کرونایی در استان‌های با وضعیت قرمز، اجماع راست و چپ در ناکارآمدی، موج مهاجرت پس از کرونا در راه ‏است، ۲۰ ملیون یورو ارز بازنگشته از صادرات، کارت برنده اردوغان، سناریوی امریکایی علیه ایران، رفتار جهان با کرونا و ‏سخنان وزیر بهداشت، ایران‌ستیزی پشت سپر چین‌هراسی، نمایش استیضاح علیه رئیس‌جمهوری، حمایت جدی دولت از مستاجران ‏و برگزاری چهار...

جهش آمار ابتلا به کرونا در لبنان

در لبنان بعد از یک دوره کاهش موارد ابتلا، دوباره آمار مبتلایان تصاعدی شده و زنگ خطر در این کشور به صدا در آمد.

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!