سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK - RSS Feed

سايت خبري تحليلي تابناك

Latest articles

غرق شدن دختر و پسر خردسال در استخر یک باغ

یک پسر سه و یک دختر چهار ساله در استخر باغ افتاده بودند که تکنسین های اورژانس هنگام انتقال به بیمارستان امام(ره) فلاورجان عملیات احیای قلبی ریوی را روی آن‌ها انجام دادند اما این تلاش ها بی نتیجه بود و ۲ خردسال جان خود را از دست دادند.

تصویری جدید از مُلّا عمر توسط طالبان منتشر شد

منابع طالبان عکسی تازه از ملا محمد عمر بنیان‌گذار گروه طالبان منتشر کرده‌اند. تعداد عکس‌هایی که از او منتشر شده بسیار محدود است

دو عملکرد مغز که با افزایش سن تقویت می‌شوند

نویسندگان این مقاله نوشته‌اند: «مردم به طور گسترده‌ای تصور می‌کنند که جهت‌گیری و عملکردهای اجرایی با افزایش سن کاهش می‌یابد، علیرغم نکات جالب از برخی مطالعات در مقیاس کوچک‌تر که سوالات مربوط به این مفروضات را ایجاد کرده است.»

عکس‌های یادگاری طالبان بعد از تصرف «محله دزدها»

طالبان عمارت مجلل عبدالرشید دوستم، معاون سابق رئیس جمهور فراری و یکی از صاحبان قدرت در افغانستان را تصاحب و به مقر نیروهای نظامی خود تبدیل کرده است.

برنامه والیبال جوانان جهان؛ بلژیک اولین حریف ایران

شگفت‌انگیزترین مدرسه جهان!

ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می‌کنیم. «تابناک جوان» برای انتشار مطالب ارسالی شما نیز آمادگی دارد! روی تیتر‌ها کلیک کنید تا گزارش کامل گزیده خبر‌های «تابناک جوان» را بخوانید.

حمله گسترده ارتش یمن به تأسیسات حیاتی در عمق عربستان/ توافق دولت بایدن برای یک معامله نظامی بزرگ با عربستان/ بیانیه پر از اتهام شورای همکاری خلیج فارس علیه ایران/ اعزام هشتاد ناظر اتحادیه اروپا برای نظارت بر انتخابات عراق

حمله گسترده ارتش یمن به تأسیسات حیاتی در عمق عربستان، توافق دولت بایدن برای یک معامله نظامی بزرگ با عربستان، بیانیه پر از اتهام شورای همکاری خلیج فارس علیه ایران، اعزام ۸۰ ناظر اتحادیه اروپا برای نظارت بر انتخابات عراق و نشست چهارجانبه وزرای امور خارجه ایران، روسیه، چین و پاکستان در دوشنبه، از مهم‌ترین خبر‌ها و رویداد‌های مرتبط با خاورمیانه در ۲۴ ساعت...

نایب‌رئیس بارسلونا: به احترام رئیس رئال‌مادرید باید کلاه ازسر برداشت

عرضه اولیه هفته آینده از کدام گروه است؟

امروز مطالبی همچون توصیه تحلیل‌گران به معامله‌گران | سیگنال دلار فردایی چیست؟، تحلیل تکنیکال چهار نماد بورسی، آنچه باید درباره پذیره نویسی داریوش بدانید، پیش بینی بورس در هفته چهارم شهریور | فروش‌ها به پایان خواهد رسید؟، پنج توصیه به سهامداران، جزئیات سبقت صندوق‌های بورس از بانک‌ها؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.

دلیل خوشحالی الهلال از برخورد با قرعه پرسپولیس

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!