Latest articles

На сьогодні встановлено ціну на банківські метали

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Національний банк України на 25 вересня 2020 року встановив офіційний курс банківських металів, повідомляє УНН із посиланням на сайт НБУ.

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,24 грн/долар

КИЇВ. 26 вересня. УНН. На 26 вересня 2020 року офіційний курс гривні встановлений на рівні 28,24 грн/дол., передає УНН з посиланням на сайт Національного банку України.

У IT-сектора України є потенціал для стимулювання всієї економіки — експерти

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Швидко зростаюча IT-індустрія України вже стає все більш важливим фактором економічного зростання. Про це пишуть представники організації Network 20/20 в статті для Atlantic Council, передає УНН.

Експерт пояснив, в чому вигода України від концесії інфраструктури

КИЇВ. 25 вересня. УНН. Концесія вигідна для держави тим, що об’єкт передається інвестору в управління, а не у власність, що дає змогу державі після закінчення строку контракту отримати назад у власність покращені реконструйовані та нові добудовані активи. Про це УНН розповів голова Проектного офісу з розвитку державно-приватного партнерства в інфраструктурі...

Україна зупиняє "вагонний хлам" з РФ і скорочує термін експлуатації вагонів

КИЇВ. 25 вересня. УНН. В Україні фіналізують нормативні документи, які скоротять термін експлуатації вагонів на українській залізниці. Це вирішить багаторічну проблему із ввезенням в Україну “хламу” з РФ. Про це в коментарі УНН повідомив народний депутат, член транспортного Комітету ВР Ігор Мурдій.

Укрзалізниця відновлює курсування приміських поїздів сполученням Харків - Золочів

КИЇВ. 25 вересня. УНН. Укрзалізниця відновлює курсування двох приміських поїздів у сполученні Харків — Золочів. Зазначені поїзди курсуватимуть з понеділка по п’ятницю починаючи з 26 вересня. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

З початку вересня грошову компенсацію за „пакунок малюка” вже отримали понад 13 тис. осіб

КИЇВ. 25 вересня. УНН. З 1 вересня 13 тисячам осіб вже перераховано кошти грошової компенсації на суму 67 млн гривень. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства соціальної політики.

У Держбюджет на 2021 рік планують внести правку щодо суми виплат за народження дитини

КИЇВ. 25 вересня. УНН. Голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев готує поправку до законопроекту про державний бюджет на 2021 рік, аби виплата за народження дитини залежала від кількості дітей в родині. Про це він заявив в ефірі телеканалу Zik, передає УНН.

Україна консультується з МВФ щодо зменшення дефіциту держбюджету на 2021 рік - Шмигаль

КИЇВ. 25 вересня. УНН. Цього року дефіцит 7,5%, близько 298 млрд грн. Наступного року ми плануємо 6%, але зараз з Міжнародним валютним фондом ведемо переговори, щоб його дещо зменшити. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Львівської області, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби КМУ.

Зеленський пообіцяв комплексне вирішення проблем черг з автівок на кордоні

КИЇВ. 25 вересня. УНН. Україна комплексно вирішуватиме проблему автомобільних черг на прикордонних пунктах пропуску. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Закарпатської області, передає УНН з посиланням на пресслужбу Глави держави.

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!