Wykop.pl - Strona Główna

Wykop - serwis tworzony przez użytkowników

Latest articles

MOCNY Skrót propagandowych wiadomości TVPiS: 12 kwietnia 2021

Agresywna nastolatka z Głogowa naraziła życie świętych policjantów, a za PO policja strzelała do górników. Tusk wpływa na sądy ws Nowaka, sądy i opozycja zwalczają reformę sprawiedliwości, RPO Bodnar jest w tym układzie i zwalcza Orlen: oni wszyscy są źli. PO pośrednio winna agresji Rosji na Ukrainę

Włochy: Gwałtowne protesty przeciwko obostrzeniom w Rzymie

Protest zorganizowali przedstawiciele ruchu "Ja otwieram". Uczestnicy demonstracji wznosili hasła wzywające do zniesienia obostrzeń dotyczących branży gastronomicznej. Skandowali "wolność! wolność!". Wśród manifestantów byli też właściciele siłowni i klubów fitness oraz innych gałęzi gospodarki...

Zarzuty dla kobiety, uderzonej pałką przez policjanta w Głogowie.

Kobieta zatrzymana przez policję w niedzielę w trakcie nielegalnej demonstracji w Głogowie na Dolnym Śląsku usłyszała zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Mundurowi ujawnili ponadto, że wcześniej była ona już notowana za m.in. stosowanie gróźb karalnych.

Turcja odmawia uznania Krymu za rosyjski i popiera przystąpienie Ukrainy do NATO

Turcja jest zaangażowana w strategiczne partnerstwo z Ukrainą, zamierza rozszerzyć współpracę z Kijowem w dziedzinie obronności i nie uznaje aneksji Krymu przez Rosję - powiedział prezydent Turcji Recep Erdogan po rozmowach z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim w Stambule.

Jest zawiadomienie do NIK dot. przekrętu na VAT przy "aferze respiratorowej"

Dariusz Joński i Michał Szczerba złożyli w Najwyższej Izbie Kontroli zawiadomienie dotyczące podejrzenia przekrętu VAT przy "aferze respiratorowej". Chodzi o kwotę blisko 13 mln zł, która powinna zostać odprowadzona do budżetu państwa przez handlarza bronią.

Kraków. Wcisnęli blok w ciasne podwórko. Mieszkańcy przegrywają kolejne batalie

Mieszkańcy próbowali doprowadzić do unieważnienia decyzji prezydenta Krakowa ustalającej warunki zabudowy dla tego budynków. Efekt? Właśnie dostali postanowienie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Krakowie, które podtrzymało wcześniejszą decyzję - odmowę wszczęcia postępowania...

Piękna orka podkomisji Macierewicza na usługach PiS-u w TVN

Ponad 10 lat słuchania o zamachu, wybuchach, trotylu i spiskach za przyzwoleniem polityków PiS-u.Teraz po emisji nieudolnego filmu podkomisji Macierewicza wszyscy chowają głowę w piach i milczą xD

Hiszpania ostra walka z nierobami w mundurkach.

Zmowa oligarchów wytępić klasę średnią. Do broni Hiszpanie.

Policjanci prowadzą czynności w sprawie Kuby Wojewódzkiego, miał jechać 250 km/h

Stołeczni policjanci wszczęli czynności sprawdzające w związku z możliwością popełniania przestępstwa przez Kubę Wojewódzkiego, zwanego "Królem TVN". Policyjne czynności dotyczą wpisu na jednym z portali społecznościowych, na którym zamieszczono zdjęcia prędkościomierza wskazującego 250 km/h.

Sanepid używa nowej podstawy zamykania restauracji

Obecnie otwarty lokal to "naruszenie wymagań higienicznych i zdrowotnych, które spowodowały bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia ludzi". To daje opresyjnemu państwu możliwość natychmiastowego zamknięcia lokalu, w przeciwieństwie do wcześniej stosowanego rozporządzenia.

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!