Wykop.pl - Strona Główna - RSS Feed

Wykop - serwis tworzony przez użytkowników

Latest articles

Spurek to lubi: "Unia Europejska odsyła mięso i mleko do historii"

" Mamy to !! ". Doktora Spurek szczęśliwa po przegłosowaniu w PE możliwości "podwyższenia VAT na produkty niezdrowe i o dużym śladzie środowiskowym".

Rosja całkowity lockdown od 30 października.

Kreml wprowadzi ogólnokrajowy lockdown od 30 października (w niektórych regionach od 23 października) do 7 listopada. Rosjanie zostaną wysłani na przymusowe urlopy, cała gospodarka stanie, wprowadzone mają być kody QR potwierdzające szczepienie.

Hipokryzja włodarzy F1 na torze Jeddah? | RALLY AND RACE

W sieci pojawiły się doniesienia o kontrowersyjnych, rygorystycznych wymogach ubioru podczas tegorocznego Grand Prix Arabii Saudyjskiej. Wytyczne, zwłaszcza te dotyczące kobiet, mają się nijak do proklamowanych przez Formułę 1 wartości. Formuła 1 od wielu lat nie jest już tylko areną...

Rośnie liczba zgonów w Wielkiej Brytanii. Tak źle nie było od marca

Najwyższą od początku marca liczbę zgonów z powodu Covid-19 - 223 - zarejestrowano w ciągu minionej doby w Wielkiej Brytanii - poinformowały we wtorek władze medyczne. Wykryto także ponad 43 tys. nowych zakażeń.

Tyle straci polska rodzina w 2022 roku. Kwota poraża

Drożyzna coraz mocniej daje się we znaki. Niestety, wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej. 2022 rok ma przynieść kolejne podwyżki. Wzrosną między innymi rachunki za prąd i gaz. Koniec końców w przyszłym roku przeciętna polska rodzina może wydać na podstawowe rachunki i opłaty...

Austria: od 1.11 paszport covid na pójście do pracy

Wcześniejsze projekty (powiązane) zostały dziś oficjalnie potwierdzone i zaprezentowane. Od 1.11, by pójść do pracy, trzeba będzie się zaszczepić, przetestować lub być ozdrowieńcem. Kara za nieposłuszeństwo to od 500 do 3600 euro. Wyjątkiem mają być prace bez żadnego kontaktu z innymi osobami.

Pokaz możliwości bionicznej ręki konstruowanej przez Polską ekipę

Na kanale pokazywane są postępy z budowy bionicznej ręki a w przyszłości całego "ciała", co imponujące to fakt, że tworzona ręką posiada sztuczne mięśnie które pracują jak w prawdziwym ciele.

Wejdź tu wykopowy wędrowcze. Opowiem Ci, po co pszczołom kamienie

W Polsce mamy ponad 450 gatunków dzikich pszczół, różnią się one sposobem gniazdowania. Większość buduje gniazda w ziemi, inne w otworach w drewnie, pędach roślin, pustych muszlach ślimaków, a niektóre na głazach i kamieniach.

USA. Ludzki organizm nie odrzucił nerki przeszczepionej ze zmodyfikowanej świni

Chirurdzy nowojorscy dokonali przeszczepu nerki z genetycznie zmodyfikowanej świni, której nie odrzucił organizm człowieka, poinformowała we wtorek Agencja Reutera, oceniając eksperyment jako postęp w złagodzeniu tragicznego niedoboru ludzkich...

Tak brytyjski parlament "głosuje" nad przedłużeniem "tymczasowych" mocy rządu.

Myślicie, że na Wiejskiej jest cyrk? To jest dopiero cyrk. To tylko 2 tygodnie, żeby wypłaszczyć krzywą.

Discover, share and read the best on the web

Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Follow RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!