Wykop.pl - Strona Główna

Wykop - serwis tworzony przez użytkowników

Latest articles

AMA Kurier

Witam wszystkich. Aktualnie branża kurierska przeżywa tak zwany "Szczyt paczkowy''. Pewnie wielu z Was będzie coś zamawiało przez internet. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda praca kuriera, lub też macie jakieś inne pytania odnośnie branży kurierskiej, chętnie na nie odpowiem.

Tak producenci cwaniakują na dyskach SSD. I udają, że nic złego się nie dzieje

Czy chcesz dokładnie wiedzieć, jakie parametry ma twój nowy dysk SSD? Odpowiedź jest trudna, ponieważ niektórzy producenci dysków SSD zmieniają nie tylko pamięć flash NAND, ale także kontroler SSD, ale nie ujawniają tej praktyki klientom.

Pojutrze NIEDZIELA HANDLOWA.

Prezydent podjął NAJWAŻNIEJSZĄ decyzję w tym roku.

Adwokaci Trumpa przedstawiają dowody oszustwa wyborczego w Georgii.

Nagranie przedstawia momenty kiedy kazano wszystkim iść do domu bo przestajemy na dzisiaj zliczać. Zostało parę osób które czekały aż ludzie i media sobie pójdą, wyjęli spod stołu walizki i zaczęli zliczać głosy. W GA jeśli publika nie ma możliwości widzenia zliczania głosów to jest to nielegalne.

Ukraina stawia Polsce warunek. Chodzi o poszukiwania polskich ofiar

Prace poszukiwawcze polskich ofiar na Ukrainie będą możliwe po odnowieniu mogiły UPA na wzgórzu Monasterz w jej pierwotnym kształcie – taki warunek przedstawił dziś szef ukraińskiego IPN Anton Drobowycz.

Moskwa: opłata za metro poprzez skanowanie twarzy już w 2021r.

"Moskiewskie metro przygotowuje się do uruchomienia systemu płatności za bilety za pomocą systemu Face ID"; "Kamery w moskiewskim metrze rozpoznają ludzi chodzących nawet w maseczkach". natomiast "W Darknecie pojawiły się oferty sprzedaży danych dotyczących przemieszczania się wskazanej osoby"

Soros: By ominąć weto Polski i Węgier Unia Europejska musi się zadłużyć wiecznie

Źródłem "darmowych pieniędzy" UE miał być kredyt zaciągnięty na poziomie Unii i spłacany przez całą Unie. Z powodu weta Polski i Węgier i możliwości utraty zarobku odsetek od kredytu Soros ma drugie wyjście - kredyt wieczny na poziomie państw członkowskich, które wiecznie oddawałyby tylko odsetki.

Dlaczego mężczyznom tak trudno jest słuchać, co mówią do nich kobiety?

Kobiece głosy sprawiają, że mózgi mężczyzn pracują ciężej. Okazuje się także, że mężczyźni różnie reagują na głosy kobiet. U panów zarejestrowano mniejszą aktywność w niektórych częściach mózgu, gdy inni do nich mówią. Więcej w artykule. Źródło w powiązanych.

"Ludzi z Polski i Węgier znam osobiście" organizator seks party w Brukseli

- Ludzi z Polski i Węgier, i Fideszu znam osobiście. Wiem, że mają rodziny i przyjeżdżali do Brukseli, łącząc to z seks party, na które przychodzili wieczorem - mówił korespondentce Polsat News Dorocie Bawołek Dawid Manzheley, organizator...

Przypomnijmy: Adrian Stateczny wymienia 5 zalet POL-Exitu

Adrian Stateczny dzieli się swoimi błyskotliwymi refleksjami na temat POL-Exitu, w powiązanych jego jakże trafne spostrzeżenia na temat smogu, wielkich korporacji (XD) i o tym jak nie ufa statystykom, że Polska ma profity z bycia w Unii Europejskiej. Oglądać z popcornem.

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!