Wykop.pl - Strona Główna

Wykop - serwis tworzony przez użytkowników

Latest articles

Związek scrabblistów wycofuje ponad 230 obraźliwych słów

Północnoamerykański związek scrabblistów (NASPA) skreślił ze swojej oficjalnej listy 236 słów, które potencjalnie mogą być obraźliwe. Sprawa rozpoczęła się od publikacji na Facebooku i dyskusji dotyczących amerykańskich protestów przeciwko rasizmowi.

Wywoził śmieci do lasu, zapłacił wysoką cenę

Budowlaniec, który po skończonej pracy wywiózł odpady do podwłocławskiego lasu zapewne chciał oszczędzić. Kolejny „śmieciarz” przekonał się że nie warto.

Samsung będzie sprzedawać smartfony bez ładowarek. Będą sprzedawane osobno

Koncern Samsung planuje sprzedawanie swoich smartfonów bez ładowarki w komplecie - wynika z nieoficjalnych informacji. Dzięki temu koreański producent chce obniżyć ceny swoich urządzeń, aby stały się bardziej konkurencyjne na rynku.

Osiem gwiazdek, które mówią bardzo wiele. Co oznacza ***** ***?

– Ruch Ośmiu Gwiazd powstał na fundamencie złości – mówi naTemat.pl jego inicjator. O co chodzi z tymi gwiazdkami? Nie będę już dłużej trzymał w niepewności. To "ocenzurowane" hasło "J***ć PiS". Taką symbolikę możemy zobaczyć od jakiegoś czasu w memach i na transparentach w czasie manifestacji.

Cudowne ozdrowienie osoby niepełnosprawnej żebrzącej na wózku

JeZUS XXI wieku uzdrawia niepełnosprawną osobę na wózku :)

Mężczyzna znęcał się nad kotem, partnerka to nagrywała. Oboje zostali skazani

Na rok ograniczenia wolności poprzez pracę społeczną po 40 godz. miesięcznie, skazał sąd w Kwidzynie 20-latka, który znęcał się nad kotem ze szczególnym okrucieństwem. Kobieta, która to nagrywała, ma odpracować 32 godziny miesięcznie przez pół roku. Oskarżyciel posiłkowy zapowiada odwołanie.

"Pisowski premier organizuje pisowskiemu kandydatowi kampanię"

- Radziłbym premierowi zabrać się do pracy. Ja jestem na urlopie, a rząd nie miał swojego posiedzenia od kilku tygodni, bo ministrowie przez cały czas organizują PiS-owską kampanię - stwierdził kandydat

PiS ruszył z #LiczbyNieKłamią. Internauci publikują niekorzystne dla rządu dane

W czwartek, na finiszu kampanii przed II turą wyborów prezydenckich, politycy Zjednoczonej Prawicy wystartowali na Twitterze z hasztagiem #LiczbyNieKłamią. Jego celem było porównanie obecnej sytuacji w Polsce z tą w czasach rządów koalicji PO-PSL. Internauci szybko zareagowali na akcję.

Współpraca z E&K zakończona. Zostało 60 mln do zwrotu. Do kiedy? Nie wiadomo...

W niedzielę wieczorem wylądował samolot ze 140 respiratorami. To ostatnia część zamówienia, które dla Min. Zdrowia zrealizowała firma E&K, powiązana z handlarzem bronią. Resort nie chce zdradzić, jaki właściwie sprzęt otrzymał i kiedy nastąpi zwrot 60 mln złotych, które powinien oddać Izdebski...

Polska Fundacja Narodowa dała 1,6 mln zł fundacji wspierającej Dudę i PiS....

Polska Fundacja Narodowa przekazała 1,6 mln zł Fundacji Republikańskiej, wspierającej rząd PiS i kandydaturę Andrzeja Dudy - ustaliło OKO.press.

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!