Najnowsze teksty
360 followers 199 articles/week
Mężczyzna podpalił się przed sądem na Manhattanie. Trwa tam proces Donalda Trumpa

Przed budynkiem sądu na Manhattanie w Nowym Jorku podpalił się mężczyzna. Zdarzenie uchwyciły kamery stacji telewizyjnych, które relacjonowały odbywający się w budynku proces kryminalny byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym.

Sat Apr 20, 2024 00:39
Nie żyje znany filozof umysłu Daniel Dennett. Miał 82 lata

W wieku 82 zmarł amerykański filozof umysłu i nauki Daniel Dennet. Był jednym z najbardziej popularnych - ale i również kontrowersyjnych - współczesnych przedstawicieli swojej dziedziny.

Fri Apr 19, 2024 21:31
Ciężko, coraz ciężej. Zażarty, intensywny, wybitny mecz Igi Świątek z Emmą Raducanu o półfinał

Iga Świątek w półfinale Porsche Grand Prix po meczu wybitnym i zwycięstwie 7:6 (7-2), 6:3. Jest na drodze po trzecie turniejowe zwycięstwo w Stuttgarcie

Fri Apr 19, 2024 20:31
Bodnar poprawia kodeks karny po Ziobrze. Przepisy o przepadku aut do zmiany

Minister sprawiedliwości Adam Bodnar chce, aby to sądy decydowały, czy orzec przepadek auta pijanego kierowcy. Zgodnie z przepisami Zbigniewa Ziobry sądy mają obowiązek orzec przepadek w konkretnych sytuacjach, co prowadzi do absurdów.

Fri Apr 19, 2024 20:12
Łódzka prokuratura cofa wniosek o uchylenie immunitetu prok. Ewie Wrzosek

Prokuratura Regionalna w Łodzi wycofała wniosek o uchylenie immunitetu prok. Ewie Wrzosek. To kolejny zwrot w głośnej sprawie dwóch warszawskich prokuratorek, które próbowali ścigać szczecińscy śledczy.

Fri Apr 19, 2024 19:20
Włoski rząd: Otwarcie przez Izrael kolejnego frontu byłoby samobójstwem

Rzym zapewnia, że pracuje nad tym, by Izrael i Iran wstrzymały spiralę wzajemnych ataków. Włochy przewodzą obecnie państwom G7.

Fri Apr 19, 2024 18:18

Build your own newsfeed

Ready to give it a go?
Start a 14-day trial, no credit card required.

Create account