RSS Wiadomości.gazeta.pl
136 followers 255 articles/week
Jacek Protasiewicz nie daje o sobie zapomnieć. Zapowiada sensacyjną książkę i ujawnia kulisy zaręczyn

Donald Tusk zdymisjonował Jacka Protasiewicza ze stanowiska wicewojewody dolnośląskiego. Protasiewicz skomentował tę decyzję. - Nawet się ucieszyłem, że premier mnie odwołał - stwierdził. Polityk opowiedział również o zaręczynach z Darią Brzezicką i ujawnił, że chce napisać książkę.

Tue Apr 23, 2024 10:19
Wspólnego Polexitu nie będzie. Bąkiewicz, Korwin-Mikke i Żółtek wychodzą z Unii osobno

Eurosceptycy się nie dogadali i dzisiaj do wyborów europejskich zgłoszone są aż trzy Polexity. Za komitetami stoją: Stanisław Żółtek, Janusz Korwin-Mikke i Robert Bąkiewicz. Pierwszy zapewnia, że uda mu się zarejestrować listy i ma żal do pozostałych dwóch. - Chcieli się ogrzać przy nazwie - mówi. Problem mają korwiniści.

Tue Apr 23, 2024 10:19
"Rozmowy Gazeta.pl". Gościem poseł PiS Marcin Przydacz

Andrzej Duda w mediach zapowiedział, że Polska byłaby gotowa na rozmieszczenie broni nuklearnej w ramach Nuclear Sharing, gdyby sojusznicy złożyli taką propozycję. Donald Tusk, komentując tę deklarację, spytał się o "intencję" prezydenta. - To Donald Tusk towarzyszył Andrzejowi Dudzie w Białym Domu, był przy tych rozmowach. Być może czegoś nie zrozumiał,...

Tue Apr 23, 2024 09:28
Przełomowy sondaż partyjny. Gwałtowne zmiany poparcia dla trzech ugrupowań zupełnie zmieniają sytuację

Prawo i Sprawiedliwość wyprzedziło Koalicję Obywatelską w najnowszym sondażu poparcia dla partii politycznych. W badaniu przeprowadzonym po zakończeniu pierwszej tury wyborów samorządowych zaskakujący wynik uzyskała również Trzecia Droga.

Tue Apr 23, 2024 09:17
Ukraina. Nocne ataki na Kijów i Odessę. Z frontu docierają sprzeczne sygnały

W nocy Rosjanie zaatakowali Odessę. Jak przekazały lokalne władze, rannych zostało dziewięć osób, w tym dwoje dzieci. Drony leciały także w kierunku Kijowa, ale wszystkie zostały zestrzelone. Trwają też ciężkie walki na wschodzie i południu Ukrainy.

Tue Apr 23, 2024 09:17
Sikorski odpowiada Dudzie ws. broni jądrowej. "Bardzo poważna decyzja"

Minister spraw zagranicznych odniósł się do słów prezydenta Andrzej Dudy ws. broni jądrowej w Polsce. - To byłaby bardzo poważna decyzja, której wszystkie okoliczności powinny być przedyskutowane - powiedział między innymi podczas wizyty w Luksemburgu.

Tue Apr 23, 2024 09:17

Build your own newsfeed

Ready to give it a go?
Start a 14-day trial, no credit card required.

Create account