Onet Wiadomości - RSS Feed

Latest articles

Instytucja świadka koronnego. "Potrzeba było detonacji od środka"

Gabriela Jatkowska była gościem Beaty Tadli w "Onet Rano. #WIEM". Dziennikarka specjalizująca się w tematyce kryminalnej opowiedziała o instytucji świadka koronnego. - W latach 90. świadek koronny był bardzo potrzebny do rozbicia potężnych grup przestępczych, które ganiały z bronią po ulicach i podkładały bomby - mówiła Jatkowska.

Ryszard Terlecki o oświadczeniu senatorów USA: czytają różne głupstwa, które się ukazują w mediach

Grupa demokratycznych i republikańskich senatorów ostrzegła rząd przed przyjęciem zmian w ustawie medialnej. Tymczasem wicemarszałek Sejmu podkreślił, że takie stanowisko jest jedynie wynikiem dezinformacyjnej działalności niektórych mediów i dodał, że PiS nie ma zamiaru uszczuplać amerykańskich interesów.

Jackowski o Polskim Ładzie: do biur parlamentarzystów PiS przychodzą przedsiębiorcy, którzy czują się zagrożeni

- W tej chwili Polski Ład został sprowadzony do ustawy podatkowej i to jest główna oś sporu - mówił w "Onet Rano." Jan Maria Jackowski. - Do biur parlamentarzystów PiS przychodzą przedsiębiorcy, którzy prowadzą małe firmy i czują się bardzo poważnie zagrożeni, bo to nie są biznesy, które generują niesamowite zyski i jest z czego opłacać zwiększone obciążenia...

Tragiczny finał wesela w Bangladeszu. Goście zginęli od uderzenia piorunem

Podczas wesela w północno-zachodniej części Bangladeszu pioruny zabiły w środę 17 osób, a 14, w tym pan młody, zostało rannych. Panna młoda nie uczestniczyła w przyjęciu.

Sceny z życia Andrzeja Leppera

Dziesięć lat temu zmarł Andrzej Lepper. Znaleziono go powieszonego w warszawskim biurze Samoobrony 5 sierpnia 2011 r. Był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej polityki.

Kontrowersyjna przeszłość niemieckiego księdza, który oskarża ks. Dariusza Oko

Ks. Wolfgang Rothe zrezygnował w 2004 r. z funkcji sekretarza i doradcy biskupa Kurta Krenna, gdy media opublikowały zdjęcia, na których całował namiętnie seminarzystę w seminarium duchownym w St. Pölten w Austrii. Ujawnione materiały stanowiły jedynie wierzchołek góry lodowej i początek wielkiej seksafery wśród przedstawicieli kleru w Dolnej Austrii.

Bez uprawnień pędził ponad 130 km/h w obszarze zabudowanym. Policja zatrzymała pirata drogowego

Policjanci z Olesna zatrzymali motocyklistę, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 80 km/h. Jak poinformowała w czwartek KW Policji w Opolu, kierowca jednośladu nie ma prawa jazdy.

Ryba ze szczęką przypominającą ludzką wyłowiona w USA

Plażowicze w Północnej Karolinie nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli rybę wyłowioną u wybrzeży oceanu. Wszyscy z zadziwieniem oglądali sargusa owczaka - rybę, która posiada uzębienie przypominające ludzkie.

Jan Maria Jackowski: przedwczesne wybory byłyby wyjątkowo ryzykowne

Jan Maria Jackowski był gościem Bartosza Węglarczyka w "Onet Rano.". W programie rozmawiano na temat sytuacji w Zjednoczonej Prawicy i sporu z partą Jarosława Gowina w związku z dymisją Anny Korneckiej. - Jeżeli Porozumienie zostałoby wypchnięte z obozu Zjednoczonej Prawicy i powstałaby większość, która popierałaby przynajmniej okazjonalnie rząd w przedsięwzięciach,...

Podsumowano działalność Agaty Kornhauser-Dudy. Wiemy, co zrobiła w mijającym roku

Mija rok od inauguracji drugiej kadencji prezydentury Andrzeja Dudy. Z tej okazji w oficjalnym serwisie internetowym prezydenta przedstawiono, jakie działania przez ostatnie 12 miesięcy wykonywała Agata Kornhauser-Duda. Biuro prasowe Kancelarii Prezydenta zaznaczyło, że aktywność pierwszej damy była "zdeterminowana przez COVID-19".

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!