Portal finansowy nr 1 w Polsce
858 followers 100 articles/week
Chiny odgryzają się za elektryki. "Europa prowokuje"

Komisja Europejska zdecydowała o nałożeniu tymczasowych ceł na chińskie pojazdy elektryczne. Pekin w odpowiedzi wszczął postępowanie antydumpingowe wobec unijnej wołowiny i grozi "wojną handlową". "Europa prowokuje" - uważa chiński rząd.

Sat Jun 22, 2024 20:18
Fundusze w Polsce mają co świętować. Największe napływy od lat [WYKRES TYGODNIA]

Co prawda zbliżamy się już do końca czerwca, ale trudno przejść obojętnie obok opublikowanych dopiero niedawno najnowszych danych za maj, dotyczących przepływów kapitału na krajowym rynku funduszy inwestycyjnych - pisze Tomasz Hońdo dla Money.pl.

Sat Jun 22, 2024 17:14
2,25 mln euro dla polskiego naukowca. "Grant z najwyższej półki"

Polski fizyk zdobył grant w wysokości ponad 2,25 mln euro na projekt z zakresu mechaniki kwantowej. To zarazem pierwszy taka dotacja zdobyta przez naukowca Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Sat Jun 22, 2024 16:24
"Niedobra sytuacja gospodarcza". Jarosław Kaczyński uderza w rząd Tuska

- Oni jak zawsze, gdy przychodzą to nie ma pieniędzy - powiedział o koalicyjnym rządzie Jarosław Kaczyński w trakcie sobotniego przemówienia na konwencji PiS w Pułtusku. Lider opozycji ocenił, że obecna sytuacja gospodarcza kraju jest "niedobra".

Sat Jun 22, 2024 15:13
Allegro zmienia zasady. Za to grozi blokada konta i pieniędzy od 1 lipca

Allegro wprowadza istotne zmiany w zakresie gromadzenia i przekazywania danych o sprzedających. Nowe regulacje mają na celu uszczelnienie systemu podatkowego i będą obowiązywać wszystkie platformy handlowe działające na terenie Unii Europejskiej. Wiążą się z ryzykiem blokady konta.

Sat Jun 22, 2024 14:33
Aramco z ofertą dla stacji paliw. Saudowie chcą wejść na polski rynek

Aramco Fuels Poland (AFP), należące do saudyjskiego koncernu Aramco, skierowało do niezależnych stacji paliw w Polsce ofertę programu partnerskiego "Energia paliw" - informuje PAP. Celem AFP jest "stworzenie sieci dystrybucyjnej zapewniającej łatwiejszy dostęp do paliw".

Sat Jun 22, 2024 11:23

Build your own newsfeed

Ready to give it a go?
Start a 14-day trial, no credit card required.

Create account