Money.pl

Portal finansowy nr 1 w Polsce

Latest articles

Rząd zamyka cmentarze. Koronawirus jest jednak zbyt groźny. Znamy rozporządzenie w tej sprawie

1 listopada Polacy nie odwiedzą grobów. Nie zrobią tego też w sobotę i 2 listopada. Tak zdecydował rząd Mateusza Morawieckiego, by ograniczyć rozprzestrzenianie COVID-19. W rozporządzeniu zapisano tez ważne zmiany dla sanatoriów.

Norwegia wprowadza obostrzenia dla Polaków. Wjeżdżasz, musisz iść na kwarantanne, nie ma wyjątków

Jak ostrzega polski MSZ, nie ma możliwości podjęcia pracy w Norwegii przed upływem 10 dni od wjazdu do tego kraju. Kwarantanna jest tam obowiązkowa dla wszystkich naszych obywateli. NIe ma znaczenia, czy celem jest turystyka czy praca.

Umorzenie subwencji z tarczy PFR po nowemu. Premier jest na tak

- Krótka odpowiedź jest: tak - powiedział premier podczas piątkowej konferencji zapytany, czy istnieje możliwość umorzenia subwencji z tarczy PFR w przypadku niedotrzymania warunku utrzymania zatrudnienia przez 12 miesięcy.

Zmiany w Polskiej Organizacji Turystycznej. Za sterami stanie Rafał Szlachta

Rafał Szlachta wygrał konkurs na szefa Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), poinformowało Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. W piątek odebrał akt powołania na to stanowisko z rąk wicepremiera Jarosława Gowina. 

Kalendarium ISBnews

PONIEDZIAŁEK, 2 listopada 

Kalendarium wydarzeń makroekonomicznych na poniedziałek

Warszawa, 30.10.2020 (ISBnews/ Macronext) - Poniżej przedstawiamy kalendarium wydarzeń makroekonomicznych na poniedziałek, 2 listopada 2020 r., przygotowane przez analityków Macronext.

Przegląd informacji ze spółek

Polski Holding Nieruchomości (PHN) zaktualizował program emisji obligacji i rozważa emisję obligacji w ramach programu w IV kw. br. o wartości do 300 mln zł, podała spółka.

MRPiT: Rafał Szlachta został szefem Polskiej Organizacji Turystycznej

Rafał Szlachta wygrał konkurs na szefa Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), poinformowało Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii (MRPiT). Dzisiaj odebrał akt powołania na to stanowisko z rąk wicepremiera Jarosława Gowina. 

PHN zaktualizował program obligacji, rozważa emisję do 300 mln zł w IV kw.

Polski Holding Nieruchomości (PHN) zaktualizował program emisji obligacji i rozważa emisję obligacji w ramach programu w IV kw. br. o wartości do 300 mln zł, podała spółka.

NonoGroup przydzieliło wszystkie akcje serii H w ramach emisji bez pp

NonoGroup przydzieliło łącznie 2 791 313 akcji serii H w ramach emisji publicznej akcji bez prawa poboru, podała spółka. Wpływy brutto wyniosły 11,36 mln zł. 

Discover, share and read the best on the web

Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters! Get unfiltered news feeds or filter them to your liking.

Get Inoreader
Inoreader - Subscribe to RSS Feeds, Blogs, Podcasts, Twitter searches, Facebook pages, even Email Newsletters!